nadruki
koszulki
t-shirt
t-shirty
nadruki na koszulkach
nadruki reklamowe
koszulki z nadrukiem
koszulki
nadruki, koszulki, nadruki na koszulkach

OFERTA

nadruki na koszulkach

Wykonujemy nadruki na tiszertach oraz sprzedajemy gotowe tiszerty. Nadruki wykonujemy metodą wprasowywania w materiał kolorowych folii typu FLEX oraz FLOCK wyciętych za pomocą plotera tnącego lub zadrukowanych laserowo folii termotransferowych. Metody te pozwalają na przeniesienie na materiał dowolnego znaku graficznego lub zdjęcia - grafikę można wybrać z naszego katalogu {łącze do galerii z grafikami}, przynieść samemu lub przesłać mail'em w odpowiednio przygotowanej formie {łącze do opisu przygotowania pliku}. Nadruk można wykonać zarówno na naszych tiszertach, jak i na ubranku przyniesionym przez siebie.

W stałej sprzedaży mamy szeroki wybór wysokiej jakości damskich i męskich tiszertów pod nadruk z krótkim i długim rękawem w pełnej gamie rozmiarów i wielu atrakcyjnych kolorach.

Ponadto, zawsze znajdziesz u nas najlepsze gotowe tiszerty firmowane przez krajowych projektantów: shirtee, chrum, toniefer, twożywo, mamastudio i wiele innych.

Pliki do wycięcia z folii flex (gładkiej) lub flock (mechatej) na ploterze muszą mieć postać wektorową, więc do wszystkiego, co rysujesz, użyj na koniec opcji "przekształć na krzywe" ("convert to curves"). Wszystkie czcionki i napisy też należy koniecznie zamienić na krzywe. Przyjmujemy pliki w formacie Corel Draw ver. 9 i wcześniejszych, pliki eps. Nie należy stosować wypełnień. W pliku nie mogą znajdować się elementy mniejsze niż 2x2 mm (3x3mm w przypadku folii flock) - przykładowo: literka nie powinna być mniejsza niż ok. 1,5 x 1.5 cm.

t-shirt

Pliki rastrowe do wydruku wielokolorowego: (.tif, .gif, .bmp, .jpg, .pcx i tym podobne). Drukujemy wyłącznie w formacie <=A5. Żeby uzyskać dobrą jakość wydruku rozdzielczość przygotowanego pliku powinna wynosić 150 dpi. Zastosowanie wyższej rozdzielczości nie polepszy jakości nadruku, zwiększy jedynie rozmiary pliku. Przy stosowaniu znacznie niższej rozdzielczości należy się liczyć z pogorszeniem jakości wydruku. Uwaga - obrazki ściągane z internetu często mają kiepską jakość i nie nadają się do wykorzystania.

Jeśli chcesz mieć pewność, że jakość będzie właściwa, przynieś do nas rysunek, okładkę płyty, zdjęcie lub cokolwiek innego, z czym chcesz mieć koszulkę, a zeskanujemy to dla ciebie bezpłatnie (format do A4).

Projekty przyjmujemy na dyskietkach 3,5 cala oraz płytach CD-R i CD-RW.

CENNIK

Gotowe tiszerty (shirtee, chrum, toniefer, twożywo, mamastudio etc.) - ceny indywidualne. Sprawdź je w naszym sklepie internetowym.

* Cena obejmuje nadruk z dowolnej folii jednego koloru i rodzaju w formacie do A4, lub w przypadku zdjęcia lub wielokolorowego obrazka w formacie do A5. Kolejne nadruki (kilka rodzajów folii róne miejsca aplikacji) doliczane są dodatkowo wg stawki 15 zł każdy.

** Ubranko do nadruku powinno mieć przynajmniej 50% bawełny. W innym przypadku powodzenie operacji nie jest pewne.

GDZIE JESTEŚMY

Chmielna: sklep@tiszert.com; tel. 827 97 22

BUW: buw@tiszert.com; tel. 827 82 33