nadruki
koszulki
t-shirt
t-shirty
nadruki na koszulkach
nadruki reklamowe
koszulki z nadrukiem
koszulki
nadruki, koszulki, nadruki na koszulkach

Na naszej stronie możesz sam zaprojektować i/lub kupić swój wymarzony tiszert.koszulki

nadruki

Możesz wybrać z naszej galerii nadruk, który najbardziej ci się podoba, wybrać jego kolor i rodzaj, a następnie dopasować go do wybranego przez siebie rodzaju i koloru koszulki. Totalna wolność i swoboda ekspresji jest dostępna w opcji "kup" pojawiającej się po powiększeniu wybranej grafiki w galerii.

Możesz też wybierać z szerokiej gamy tiszertów gotowych, w przypadku których opcje wyboru koloru i rodzaju nadruku będą nieaktywne.

Jeśli chcesz zrobić nadruk według własnego pomysłu, zadzwoń do nas lub przyślij nam plik mail'em - pomożemy Ci zaprojektować Twój tiszert i doradzimy, jaką wybrać technologię do jego wykonania. Jeśli będziesz chciał, wyślemy Ci zaprojektowany przez Ciebie tiszert pocztą.

Pamiętaj, że:

Nasze koszulki są zawsze najwyższej jakości i modnym kroju. Tiszerty męskie są wykonane w 100% z tkaniny bawełnianej w gramaturze minimum 160 gram. Tiszerty damskie i z długim rękawem są w gramaturze minimum 160 gram.

Nasze nadruki na koszulkach należą do najtrwalszych dostępnych na rynku. Wykonywane są z wysokiej jakości folii winylowych: gładkiej Flex lub mechatej Flock. Nadruki wielokolorowe wykonujemy w technologii termotrasferowej.

Aby twój tiszert był zawsze jak nowy, należy:

W przypadku pralek automatycznych, jeśli jest taka możliwość, zawsze lepiej wybrać pranie "delikatne" o skróconym cyklu i niewielkiej prędkości odwirowywania.

Zasady realizacji zamówień internetowych:

koszulki

Aby kupić tiszert na naszej stronie należy:

  1. Zarejestrować się lub zalogować.
  2. Wybrać opcje "kup" dostępną po powiększeniu grafiki i a następnie dokonać kolejnych wyborów.
  3. Podać swoje dane. W przypadku wybrania dostępnej za dopłatą wysyłki pocztą, należy podać także adres, na który zostanie wysłany zamówiony tiszert.
  4. Potwierdzić wybór towaru i podane dane, oraz zaakceptować cenę. Podsumowanie zamówienia wraz z ceną oraz numerem konta, na które należy wpłacić należność, zostanie przesłane na podany przy zamówieniu adres e-mail.
  5. Dokonać, w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia, wpłaty na konto sklepu Tiszert pełnej wysokości ceny. W tytule wpłaty należy koniecznie podać numer zamówienia oraz swoje imie i nazwisko. Zamówienia nie opłacone w całości nie będą realizowane.
  6. Po dokonaniu wpłaty, należy koniecznie wysłać majla informującego nas o dokonanej wpłacie.

Pamiętaj, że realizacja twojego zamówienia rozpocznie się dopiero po dokonaniu wpłaty i wysłaniu do nas majla z informacja o jej dokonaniu!

Dostawa:

Zamówiony na naszej stronie tiszert można odebrać w którymś z naszych sklepów w Warszawie lub za dodatkową opłatą otrzymać go pocztą.

Odbiór w sklepie:

Zamówiony i opłacony tiszert zostanie wykonany i będzie gotowy do odbioru w ciągu 3 dni roboczych od dnia wpłaty pieniędzy na rachunek bankowy sklepu Tiszert.

Wysyłka pocztą:

Zamówiony i opłacony tiszert zostanie wykonany i wysłany przesyłką poleconą za pośrednictwem Poczty Polskiej, na adres wskazany w zamówieniu, w ciągu 3 dni roboczych od dnia wpływu pieniędzy na rachunek bankowy sklepu Tiszert. Spodziewany czas doręczenia przez pocztę na terenie Polski to kolejne 3-4 dni. Wynoszący 9 zł koszt wysyłki pokrywa kupujący. Koszt ten doliczymy do ceny zamówionego tiszerta.

Zabezpieczenie danych osobowych:

Dane osobowe podane przy zamówieniu będą wykorzystywane i przetwarzane wyłącznie przez Tiszert s.c. w celu realizacji złożonego zamówienia i działań marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).