TISZERT TISZERT napisz do nas MIELNICKIDESIGN
zaloguj się   faq   regulamin   zgłoś pracę   
             

Zgłoś pracę...

Aby zgłosić pracę:

Każda praca konkursowa powinna zawierać jeden projekt stanowiący ilustracje graficzno-tekstową (tzn. grafike i/lub tekst) do dowolnie wybranego z podanych tematów. Projekt może mieć maksimum dwa kolory. Praca może być zgłoszona wyłącznie w postaci plików elektronicznych. Jedna praca sklada sie z trzech plikow: jeden w w formie wektorowej (w krzywych) w formacie .cdr (Corel9) oraz dwa w postaci rastrowej- w formacie JPG wielkości 400x400 px (max. 100kB) i miniatury w formacie JPG wielkości 120 x 120px (max. 10 kB). Pliki wektorowe muszą mieć wszystkie elementy zamienione na krzywe (w tym czcionki), kontury nie mogą się przecinać, nie powinny zawierać wypełnień. Dopuszczalne formaty to .cdr oraz .eps, ale wyłącznie zapisane w wersji programu Ilustrator nie nowszej niż 9.

Uwaga1: Kolory wzoru w plikach jpg muszą być w systemie RGB!
Uwaga2:  Zgłaszany wzór może zawierać 1 lub 2 kolory z poniższej palety kolorów:

folia_floc.jpg

Prace nie będą uwzględniane jeżeli:

Prace, zgłaszane do konkursu muszą spełniać określone w regulaminie warunki. Jeśli wzór nie spełnia tych warunków może nie zostać dopuszczony do konkursu.
Najczęstsze powody to:

• nieprawidłowa wielkość pliku

użycie grafiki rastrowej

• brak jednego z plików -  jedna praca sklada sie z trzech plikow: jeden w w formie wektorowej (w krzywych) w formacie .cdr (Corel9) oraz dwa pliki 'podglądowe' w postaci rastrowej - w formacie JPG.

• źle przygotowane pliki wektorowe - pliki wektorowe muszą mieć wszystkie elementy zamienione na krzywe (w tym czcionki), kontury nie mogą się przecinać, nie powinny zawierać wypełnień. Dopuszczalne formaty to .cdr oraz .eps, ale wyłącznie zapisane w wersji programu Ilustrator, nie nowszej niż 9.

• zbyt duża liczba kolorów we wzorze - wzór może składać z max. dwoch kolorów + tło, nie może zawierać gradientów, ani elementów zdjęć.

• naruszenie cudzych praw autorskich majątkowych lub osobistych do wzoru lub jego elementów składowych - zgłaszający ponosi odpowiedzialność za nadużycie cudzych praw autorskich do zgłaszanego wzoru.

 

Aby dodać wzór musisz sie zalogować

 
wyszukiwarka
 

Newsy

27.04.07 Wyniki konkursu \'Polityka do śmietnika\'więcej
14.03.07 konkurs POLITYKA DO ŚMIETNIKA wyniki..więcej
07.07.06 Konkurs POLITYKA DO ŚMIETNIKA zakończony!więcej
10.06.06 Termin nadsyłania wzorów w konkursie POLITYKA DO ŚMIETNIKA przesunięty!więcej
15.04.06 Konkurs rozstrzygnięty, nagrody wręczone!więcej
04.04.06 Tadadam, tadadam! Wyniki konkursu Inauguracyjnego!więcej